התקשרו עכשיו
 
072-3269176
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
9 חוות דעת
 
 
 
 
משלוחים חינם:
מחוץ לראשל"צ בהזמנה מעל 200 שקלים
ראשל"צ בהזמנה של 150 שקלים
 
 
 
החנות של אריאלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

אימוץ בעלי חיים

 
 

משפחות אומנה

 
החנות של אריאלה – חנות חיות עם אהבה תמיד זקוקה למשפחות אומנה, שמעוניינות לארח כלב, חתול או חיית מחמד אחרת לתקופה זמנית.

מה נדרש ממשפחת אומנה?
האידיאל הוא שמשפחות אומנה ישמשו כבית לבעל החיים עד שיאומץ, או לאורך תקופת התאוששותו שיכולה לקחת ימים, שבועות או חודשים. כמו כן, רצוי שמשפחות האומנה יתנדבו להסיע את הכלב או החתול לימי אימוץ.
 
 
 
אימוץ בעלי חיים
 
 
 
 
משפחת אומנה – לאמץ לתקופה קצרה
על פניו אימוץ כלב או חתול הוא עניין פשוט, אבל הרבה אנשים חוששים מכך מכיוון שהם לא יודעים איך חייהם ישתנו בעקבות החלטה זו. התקופה שבה תהיו משפחת אומנה יכולה לעזור לכם לקבל החלטה, ועל הדרך לעשות מעשה טוב. ארחו כלב או חתול לתקופה קצרצרה, ולאחר מכם הדברים יתבהרו ויהיה לכם קל יותר להחליט. ישנה אפשרות לשמש כבית אומנה לתקופות קצרות מאוד, למשל רק לימי הסופ"ש.

רוצים לדעת עוד על אומנה? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-3269176.
 

פינת אימוץ

 
החנות של אריאלה – חנות חיות עם אהבה מלווה אתכם כל הדרך לקראת אימוץ כלב והכנסת חבר פרוותי ומתוק לחייכם! בחנות החיות שלנו הכלבים המחוסנים והאוהבים מסתובבים חופשי בין כל המבקרים, ואפשר ללטפם, לשחק איתם, להכיר אותם מקרוב, להתאהב בהם ולקחת אותם הביתה.
 
חשוב לציין שאנחנו נגד סחר בבעלי חיים ועורכים בדיקה קפדנית, כדי לוודא שחיית המחמד מקבלת בית מתאים ואוהב!
 
לאמץ או לא לאמץ?
אנשים רבים שוקלים לאמץ כלב ולעתים קרובות חוששים לעשות את הצעד הראשון. אם גם אתם מתלבטים, אנחנו מאפשרים לכם להתנסות ולקחת את הכלב לתקופה קצרצרה של התנסות. למעשה, בכך אתם מהווים סוג של אומנה – כלומר, הכלב מגיע אליכם לסופ"ש או לפרק זמן קצר אחר, ומשם אתם מחליטים האם יש באפשרותכם לאמץ אותו. אם לא – הכול טוב.

לפעמים במקרים כאלה רואים שאי אפשר לאמץ כלב, אבל כן מחליטים להוות אומנה לכלבים ומוכנים לטפל בהם לפרקי זמן קצרים. בכך עושים בעצם מצווה גדולה ומעשה טוב.

אירועי אימוץ – עשרות כלבים וחתולים מחכים שתתנו להם בית חם
יש לנו פינת אימוץ ואנחנו מדי פעם גם עורכים אירועי הפנינג לאימוץ כלבים וחתולים. באירועים אלו אנו מקבלים עזרה מחברים קרובים, מעיריית ראשון-לציון ומעמותות שונות, שהופכים את ההפנינג לאירוע תוסס ומהנה, בו גם מוגש כיבוד קל.

החלטתם לאמץ? מעולה
!
אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, מייעצים לכם איזה אוכל לקנות, מה הציוד הנדרש ועוד. אנו תמיד שמחים לענות על כל שאלה לקראת האימוץ וגם אחריו.

רוצים לאמץ? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-3269176.