א.א. פט סטור בע''מ
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3269176
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אימוץ ואומנות לבעלי חיים

משפחות אומנה

לאריאלה – חנות חיות עם אהבה תמיד דרושות משפחות אומנה, כאלה שמעוניינות לארח כלב, חתול או חיית מחמד אחרת לתקופה זמנית.

מה נדרש ממשפחות אומנה?

רצוי, באופן אידיאלי, שמשפחות אומנה ישמשו כבית לבעל החיים עד שיאומץ. האימוץ עוזר לתקופת התאוששותה של החיה. זוהי תקופה שיכולה לקחת ימים, שבועות או חודשים. כמו כן, רצוי שמשפחות האומנה יתנדבו להסיע את הכלב או החתול לימי אימוץ.

משפחת אומנה – לאמץ לתקופה קצרה

על פניו אימוץ כלב או חתול הוא עניין פשוט. אבל הרבה אנשים חוששים מכך, כיוון שהם לא יודעים איך חייהם ישתנו בעקבות החלטה זו. להיות משפחת אומנה יכול לעזור לכם לקבל החלטה, וגם על הדרך לעשות מעשה טוב. ארחו כלב או חתול לתקופה קצרצרה, ולאחר מכם דברים יתבהרו ויעזרו לכם להחליט.
קיימת אפשרות לשמש כבית אומנה גם לתקופות קצרות יחסית (למשל: רק לימי הסופ"ש).

רוצים לדעת עוד? נשמע לכם מעניין? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-3269176.
 

פינת אימוץ

אריאלה – חנות חיות עם אהבה מלווה אתכם כל הדרך לקראת אימוץ כלב, והכנסת חבר פרוותי ומתוק לחייכם! בחנות החיות שלנו, הכלבים המחוסנים והאוהבים שלנו מסתובבים חופשי בין כל המבקרים, ואפשר ללטף, לשחק איתם, להכיר אותם מקרוב, להתאהב בהם ולקחת אותם אתכם.

לאמץ או לא לאמץ?

אנשים רבים שוקלים לאמץ כלב ולעתים קרובות הם חוששים לעשות את הצעד הראשון. אם גם אתם מתלבטים, אנחנו מאפשרים לכם להתנסות ולקחת את הכלב לתקופה קצרצרה של התנסות. למעשה בכך אתם מהווים סוג של אומנה – כלומר, הכלב מגיע אליכם לסופ"ש או לפרק זמן כלשהו, ומשם אתם מחליטים האם יש באפשרותכם לאמץ אותו, ואם לא – הכול טוב.

לפעמים במקרים כאלה רואים שאי אפשר לאמץ כלב, אבל כן מחליטים להוות אומנה לכלבים, ומוכנים לטפל בחיות מחמד לפרקי זמן קצרים, ובכך עושים מצווה גדולה ומעשה טוב.

אירועי אימוץ – עשרות כלבים וחתולים מחכים שתתנו להם בית חם

יש לנו פינת אימוץ ואנחנו גם מדי פעם עורכים אירועי הפנינג לאימוץ כלבים וחתולים. באירועים אלו אנו מקבלים עזרה מחברים קרובים, מעיריית ראשון לציון ומעמותות שונות, שהופכים את הההפנינגים לאירועים תוססים ומהנים, שבהם גם מוגש כיבוד קל.

החלטתם לאמץ? מעולה!

אנו מלווים את המאמצים לאורך כל הדרך, מייעצים להם איזה אוכל לקנות, מה הציוד הנדרש ועוד. אנו תמיד שמחים לענות על כל שאלה לקראת האימוץ וגם אחריו!
חשוב לציין כי אנו נגד סחר בבעלי חיים ועורכים בדיקה קפדנית כדי לוודא שחיית המחמד מקבלת בית מתאים ואוהב.

רוצים לאמץ? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים: 072-3269176.
לאמץ כלב