א.א. פט סטור בע''מ
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3269176
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

החנות של אריאלה – חנות חיות עם אהבה היא בין היחידות במדינת ישראל, אשר דואגת לבעלי חיים מהרחובות ומהסגרים. אנו לוקחים על עצמנו לטפל בעשרות ואף במאות בעלי חיים, שחוו התעללות, נטישה וכדומה, עוברים איתם את התהליך של השיקום וההתאוששות ועוזרים להם למצוא בתים חמים.

איך אתם יכולים לעזור לנו להציל חיות מחמד?

קניית מזון ומוצרים אצלנו מאפשרת לנו להמשיך ולעזור לבעלי חיים רבים, אשר מזלם לא לצדם, וגם לעזור לאזרחים רבים, שרוצים לעזור לאותם בעלי חיים, אך הרשויות מפנות להם גב.

שיקום בעלי החיים כולל הוצאות רבות, כגון: ניתוחים, עיקורים וסירוסים (למניעת ריבוי), פציעות, תרופות, מזון איכותי ועוד. רוב ההכנסות של החנות, הולכות לטובת הצלת בעלי חיים. בחצי השנה האחרונה שיפצנו את החנות והקמנו כלובי זכוכית לאורך כל המסדרון בכדי לאכסן את עשרות החתולים שמגיעים אלינו, מה שעלה לנו קרוב ל- 30 אלף שקל.

בנוסף לבעלי החיים שאנו מצילים, נזרקים אצלנו ללא סוף ובמהלך כל יום קרטונים עם גורי חתולים, כלבים, ציפורים, ארנבים וחיות נוספות שזקוקות לעזרה. אנשים פשוט משאירים והולכים מאחר ורשויות העיר אינם יכולים לעמוד בקצב הזה. אצלנו הם יודעים שלא נסרב להציל למרות העומס הרב שאנו שרויים בו.

ההוצאות רבות וגדולות ביותר, מה שיוצא מכיסה של בעלת החנות, אריאלה ברוכמן. לכן, החלטנו שרוב ההכנסות מהחנות הולכות להצלת בעלי חיים.

ההצלחות שלנו

במהלך 5 שנות עבודתנו אומצו מאיתנו 780 חתולים ו- 470 כלבים. כולם מצאו בתים חמים. רוב לקוחותינו קונים אצלנו לא בגלל המחיר, בגלל המטרה. מי שקונה אצלנו יודע שכך נוכל להמשיך לעזור לעוד אלפי בע"ח במצוקה שאף אחד לא שומע את קולם.

מי שנכנס אלינו מרגיש מיד את המשפחתיות, האהבה והחמלה מכל עבר. אנו מחסנים את חיות המחמד, ומאפשרים להם להסתובב בחופשיות בחנות, וכולם חיים בשלום ובהרמוניה: חתולים, כלבים, ארנבים, שרקנים, אוגרים ועוד.

רוצים לעזור? הנה כל הדרכים שאתם יכולים:

  • בואו להיפגש עם חיות המחמד ולאמץ אותם
  • קנו ציוד ומזון לחיית המחמד שלכם
  • בואו להתנדב בחנות או כמשפחות אומנה

כדי להבין במה באמת מדובר, פשוט בואו אלינו, ותבינו שאין עוד חנות כזו במדינת ישראל.

לפרטים נוספים אודות החנות, להתנדבות ולהזמנות ציוד ומזון, צרו קשר: 072-3269176.

חברו הטוב ביותר של האדם כבר מגיל צעיר