התקשרו עכשיו
 
072-3269176
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
9 חוות דעת
 
 
 
 
משלוחים חינם:
מחוץ לראשל"צ בהזמנה מעל 200 שקלים
ראשל"צ בהזמנה של 150 שקלים
 
 
 
החנות של אריאלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
 
החנות של אריאלה – חנות חיות עם אהבה היא מבין הגורמים היחידים בישראל, שדואגים לבעלי חיים מהרחוב ומהסגר. אנו לוקחים על עצמנו לטפל בעשרות ואף במאות בעלי חיים שחוו התעללות, נטישה וכדומה, עוברים איתם את תהליכי השיקום וההתאוששות ועוזרים להם למצוא בתים חמים.
 

איך אתם יכולים לעזור לנו להציל חיות מחמד?

 
קניית מזון ומוצרים אצלנו מאפשרת לנו להמשיך ולעזור לבעלי חיים רבים שמזלם לא לצדם, וגם לעזור לאזרחים רבים שרוצים לעזור לאותם בעלי חיים, אך הרשויות מפנות להם גב.
 
 
 
חנות חיות בראשון לציון
 
 
 
 
שיקום בעלי החיים כולל הוצאות רבות, כגון: ניתוחים, עיקורים וסירוסים (למניעת ריבוי), פציעות, תרופות, מזון איכותי ועוד. רוב ההכנסות של החנות הולכות לטובת הצלת בעלי חיים. בחצי השנה האחרונה שיפצנו את החנות והקמנו כלובי זכוכית לאורך כל המסדרון, כדי לאכסן את עשרות החתולים שמגיעים אלינו - מה שעלה לנו קרוב ל-30 אלף ש"ח.

בנוסף לבעלי החיים שאנו מצילים, מגיעים אלינו ללא סוף ובכל יום קרטונים עם גורי חתולים, כלבים, ציפורים, ארנבים וחיות נוספות שזקוקות לעזרה. אנשים פשוט משאירים את החיות והולכים, מאחר שרשויות העיר אינם יכולים לעמוד בקצב, ומכיוון שהם יודעים שלא נסרב להציל את החיות למרות העומס הרב שאנו שרויים בו.

ההוצאות רבות וגדולות ביותר, וחלקן אף יוצא מכיסה של בעלת החנות, אריאלה ברוכמן. לכן, החלטנו שרוב ההכנסות מהחנות ילכו להצלת בעלי חיים.
 

ההצלחות שלנו

 
במהלך 5 שנות עבודתנו מסרנו לאימוץ יותר מ-780 חתולים ו-470 כלבים, וכולם מצאו בתים חמים. רוב לקוחותינו קונים אצלנו לא בגלל המחיר, אלא בגלל המטרה. מי שקונה אצלנו יודע שכך נוכל להמשיך לעזור לעוד אלפי בעלי חיים במצוקה, שאף אחד לא שומע את קולם.

מי שנכנס אלינו מרגיש מיד את המשפחתיות, האהבה והחמלה מכל עבר. אנו מחסנים את חיות המחמד ומאפשרים להם להסתובב בחופשיות בחנות. אצלנו כולם חיים בשלום ובהרמוניה: חתולים, כלבים, ארנבים, שרקנים, אוגרים ועוד.
 
רוצים לעזור? יש לכם הרבה דרכים לעשות זאת:
  • בואו להיפגש עם חיות המחמד ולאמץ אותם.
  • קנו ציוד ומזון לחיית המחמד שלכם.
  • בואו להתנדב בחנות או כמשפחות אומנה.
 
כדי להבין במה באמת מדובר, פשוט בואו אלינו ותבינו שאין עוד חנות כזו במדינת ישראל!
לפרטים נוספים, לתיאום התנדבות ולהזמנת ציוד ומזון, חייגו: 072-3269176.
 
כלבים לאימוץ
אימוץ חיות מחמד
אימוץ חתולים
אריאלה פט סטור
חתול
חתולה לאימוץ באריאלה פט סטור
חתולה קטנה לאימוץ
חתולי פט סטור
חתולים בפט סטור
חתולים לאימוץ בפט סטור
חתולים פט סטור